| Costi21FTW a întrebat:

Am și eu o problema cu telefonul meu de câteva zile nu mă ține bateria mult și nu se incarca decât foarte puțin iar daca de exemplu are 50% baterie cu încărcătorul pus și îl inchid, când il deschid iar are 29%.Ce ar trebui sa schimb incarcatorul sau bateria? Ps: telefonul a fost scăpat în apă acum câteva luni dar acum este uscat și a stat 3 zile in orez

Răspuns Câştigător
| Stef45 a răspuns:

Schimba bateria, posibil sa fi fost afectata de apa.Degeaba il pui in orez daca apa a ajuns unde nu trebuia pana l-ai pus in orez

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Dobrin_1998 a răspuns:

Incearca sa împrumuți un încărcător iar daca tot asa iti face schimba bateria