| Costi21FTW a întrebat:

Am și eu o problema cu telefonul meu de câteva zile nu mă ține bateria mult și nu se incarca decât foarte puțin iar daca de exemplu are 50% baterie cu încărcătorul pus și îl inchid, când îl deschid are 29% ce ar trebui sa fac sa meargă bine, știu că ar trebui sa schimb bateria dar nu există o alta metoda? Ps: telefonul a fost scăpat în apă acum câteva luni dar acum este uscat și a stat 3 zile in orez

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Bateria este defecta, trebuie schimbat.
Daca te uiti la ea, probabil este si umflata.

1 răspuns:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Alege. Ori cumperi o alta baterie si un alt incarcator. Ori cumperi alt telefon.