| cosmasavoare a întrebat:

Salut,
Am un nokia 5250...nu l-am mai aprins de vreo 3 luni si nici nu l-am mai incarcat tot de atat timp, ieri l-am bagat la incarcat se aprinde imainea cu nokia si imi arata ca se incarca, dar nu il pot aprinde pentru a intra in meniu?
Stie cumva cineva ce as putea sa fac in afara faptului de al resoftabig grin funda pentru toata lumea!

Răspuns Câştigător
| XImhotepX a răspuns:

Pai trebuie sa til pui la incarcat inchis si dupa il inchizi... daca nu merge trebuie sa ii cumperi baterie noua...

| cosmasavoare explică (pentru XImhotepX):

Hmmm.sa stii ca si eu m-am gandit ca s-a dus acumulatorul, deci sa inteleg ca intra curent in el, dar nu mai ramne!sad Dar chestia e ca nu se aprinde nici cand se incarca sau cel putn cand e conectat la o sursa de curent!

2 răspunsuri:
| RuxicaBubuLIGHT a răspuns:

Ar trebui sa il lesi la incarcat 2 zile apoi sa vezi daca merge daca nu, asta e. Sorry sad