| anonim_4396 a întrebat:

Am primit aceste doua mesaje prin SMS de la nr 8358

" Acceseaza https://oran.ge/3gdsG7h pentru a descarca aplicatia. "

" Ai activat cu succes abonamentul pentru jocuri din aplicatia Orange Games. Prima saptamana este gratuita, apoi vei fi taxat cu 1.18 euro/saptamana (TVA inclus). "

Problema e, ca nu imi aduc aminte sa fi descarcat o aplicatie de genul acesta in telefon recent si cu siguranta nu mi-am facut niciun abonament in Orange Games sau altundeva!
Ce s-a intamplat de fapt si cum pot rezolva problema pe care eu nici macar nu imi aduc aminte ca am creeat-o?happy

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Suna la relatii cu clientii. De cele mai multe ori am gasit rezolvare si sprijin din partea lor si a fost doar nervi si bataie de cap cand ma prezentam la sediile lor.
(Eu sunt pe Vodafone, tot pe cartela, dar oricum, dai de tot felul de persoane pretutindeni).

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. NU descarca aplicatia!
2. Du-ta la o caserie Orange si interzice plata aplicatiei!

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai bine mergi direct la Orange sa rezolvi.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Nu am abonament, sunt pe cartela prepay reancarcabila

| Wr3nch a răspuns:

Simplu, descarci Orange games, intri la profil/ abonamentele mele si o opresti.