| mariussssicas a întrebat:

Salut, stie cineva cum ma pot dezabona de la Amazon dacă nu mai știu contul? Ma taxează în fiecare luna cu 5 euro! Am sunat la baca dar nu ma pot ajuta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anuleaza cardul cu care ai facut contul si cere un card nou la banca. In felul asta ei nu vor mai avea cum sa-ti mai traga bani dupa un card blocat.

Iar pe viitor, noteaza-ti acasa, pe hartie (NU in telefon), toate adresele de email, conturile si parollele lor ca sa nu mai ajungi in situatia sa nu te poti conecta la conturi importante.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Afli contul.
Sau închizi cardul de tot.