| Vanea_Mihai_1996 a întrebat:

am si eu o probleme.Am un smartphone si am un card de memorie de 14 GB, mai am 9GB liberi cand incerc sa-mi bag melodii zice memorie insuficienta... stie cineva ce sa fac?

2 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

Documenteaza-te in legatura cu un Run CheckDisk SD, aceasta operatie sterge folderele nefolositoare din card care iti dau erori si iti spun ca nu ai loc! big grin Salut

| Flowwz a răspuns:

Incearca sa intri in configurari si sa incerci sa gasesti undeva sa setezi sa se trimita melodiile pe memoria stickului si nu pe memoria telefonului.