| rfeqa a întrebat:

Buna ieri mi-am cumparat un card de memorie si vad ca nu ma lasa sa bag melodii in el de pe calculator si am doar 2 melodii pe telefon.cand vreau sa bag melodiile zice memorie insuficienta
funda+vot
va rog ajutati-ma

crying(((

Răspuns Câştigător
| Ataaaat a răspuns:

Hei. Cand conectezi telefonul cu cardul in el, iti deschide o partitie in My computer cu numele "Card de memorie" sau ce nume ai pus tu la card. Dai click dreapta pe partitie si dai Format. D'acolo te descurci. DAR SA NU DAI QUICK FORMAT! Funda xD?

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Da click dreapta pe card si alege optiunea "Format" si Ok. Tine cont si de sfatul lui ManDrake (nu mai repet si eu).

| BonaNote a răspuns:

Incearca sa te asiguri ca atunci cand bagi melodiile sa fii in folderul (dn telefon) care este de fapt cardul de memorie. cam atat.