| Andrey245 a întrebat:

am si eu un Iphone 4 s si am ramas fara baterie, si am venit acasa sa il bag la incarcat si nu mai incarca, nu stiu ce are, am incercat si cu Home +power si nu vrea sad nu stiu ce sa ii mai fac crying dau fundita ajutati-ma pls sad

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Incearca sa il incarci la USB---daca merge inseamna ca e de la incarcator. Sau fa rost de la cineva de alt incarcator cu totul si vezi daca merge... daca tot nu vrea vezi la un service GSM daca iti poate da impuls la baterie si nu il mai lasi sa se descarce, altfel...s-a cam dus.

| Andrey245 explică (pentru Celcareajuta):

Pai nu este incarcatoru origina este de Iphone 3g si cred ca nu merge, nu stiu zic si eu asa sad am incercat si cu usb, ca incarcatoru meu este la un prieten si nu la mai adus sad