| Domynyc a întrebat:

Salut tpu.am si eu un Samsung galaxy mini si vreau sa instalez gta 3 pe el daca puteti sa dati si liku de downloadat.

Răspuns Câştigător
| raulwwe a răspuns:

Nu poti descarca t o r r e n t u l? daca nu iti merge nici asa nu am ce sa fac, e de la telefon... ia si tu ceva care merge big grin

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe Magazin Play.In telefon.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU merge GTA 3 pe acest model de telefon deoarece este foarte SLAB - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

Toate cele bune.

| Domynyc explică (pentru bursuc001):

Am vz pe you tobe ca merge

| bursuc001 a răspuns (pentru Domynyc):

Probabil ce ai văzut tu era un telefon cu alt Android ( custom-ROM )...

| raulwwe a răspuns:

Http://android.mob.org/game/grand_theft_auto_iii.html Descarci pe card si il instalezi in telefon.Ai nevoie de android 2.1 sau mai mult.Nu stiu ce android are galaxy mini, nu sunt prea priceput in telefoane performante :))

| Domynyc explică (pentru raulwwe):

L-am bagt da cand dau sal deschid imi iese

| Domynyc explică (pentru Domynyc):

Am citit pe google ca trebuie sa am qvga

| raulwwe a răspuns (pentru Domynyc):

N-o fi bun androidul, mai ales ca e galaxy mini.Ce zici daca iti fac rost de gta san andreas pentru cerinte mai mici care probabil iti merge?

| Domynyc explică (pentru raulwwe):

Zic multumescbig grin

| raulwwe a răspuns (pentru Domynyc):

In final am gasit tot ceva GTA 3 http://filerio.in/n8g1u880oea6 descarci... Gta san andreas era deala nasol in 2d :))

| Domynyc explică (pentru raulwwe):

Nu merge sa descarc

| raulwwe a răspuns (pentru Domynyc):

Nu poti descarca t o r r e n t u l? daca nu iti merge nici asa nu am ce sa fac, e de la telefon... ia si tu ceva care merge big grin

| Domynyc explică:

Fara mgazin play