| Andreyos a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S4 si acum cateva zile mi.a cerut o actualizare de la 4.2.2 Sistem de operare 4.3 si l.am actuazilat. Imi merge bine nu am nici o problema dar mi.as dori sa ma intorc la 4.2.2 si nu stiu cum nu vreau sa downloadez nimic de pe net ca mi.e frica sa nu imi mearga greu dupa sa am lag sa am erori nu stiu cum sa fac ajutati.ma va rog :* Fundaa :*

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce ai dori sa treci de la Android 4.3 la 4.2.2. 4.3 e net superior, aduce imbunatatiri majore la partea de performanta si stabilitate la fel si din partea conectivitatii.
Dar daca tot vrei, nu merge cu Factory Reset cum s-a zis mai sus ci prin metoda de firmware oficial si ODIN. Daca nu ai inteles nimic din ultima propozitie, atunci las-o asa...

| genTlemeNNN a răspuns:

Vezi ca in setari ar trebui sa ai Resetare telefon. Si ti-l da ca din fabrica.Asa este la mine. Nu stiu cum este la tine.