| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Am telefonul Nokia Lumia 520. Telefonul avea windows 8.0 pe el, dar am auzit ca este un update de 8.1. Cum nu este avabil in Romania am luat windows 8.1 cu aplicatia Preview for developers. Merge perfesc, fara lag, dar intrebarea mea e : Pot sa revin inapoi la Windows 8.0 daca aceasta este doar un review?
Mersi.

2 răspunsuri:
| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Ai putea sa revii dar faza ar fi ca poti pierde unele date cand revii la windows 8.0 daca nu ma insel

| Motroc_Gabriel_1996 explică (pentru Muntenaşu_Sebastian_1998):

Asa cred si eu, mai bine raman la windows 8.1, review-ul asta e ca si cum l-asi fi updatat direct de la Microsoft.