| banud a întrebat:

am un Acer extensa 4220, cum pot intra in bios? Pe ce trebuie sa apas? Dau funda

Răspuns Câştigător
| PappZsoltAndras a răspuns:

Păi cand pornești laptopul ar trebui să arate modalitatea sa intri in bios prin butoanele F1, F2 sau Delete. Și de acolo cred ca te descurci. Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=how+to+enter+bios+on+Acer+laptop
ai aici link

| XYZ02 a răspuns:

Salut,incearca sa apesi F2 si daca nu merge apasa CTRL+ALT+DEl si dupa F2.
Succes

| banud explică:

Prieteni va multumesc mult

| Cosminlkm a răspuns:

Am și eu un laptop Asus tot cu bios-ul am o problema. E nou și nu pot sa îl schimb de pe endless pe Windows.

| Eduard_Darius_2001 a răspuns:

Cand era nevoie sa intru in bios pe alt pc (daca nu vedeam ce scrie jos) apasam pe f9/10/11/12 in acelasi timp, daca nici asa nu intra poate de pe,, del"