| Dmx_Ionut_1994 a întrebat:

Am un ALLVIEW Viper S si ma dderanjează faptul ca nu merge sa descarc aplicații peste 50 MB adică când ma întreabă dacă vreau sau nu sa descarc doar cu Wi-Fi. Ma ajuta cineva? Ma gândesc ca este ceva din setări. Dau funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista undeva o setare unde spune: descarca aplicatiile mari doar cu Wi-Fi. O debifezi si gata. Si eu am avut un Viper dar nu-mi mai aduc aminte unde era acea comanda. Cauta prin setari.