| horiagavin11 a întrebat:

Am un Huawei Ascend Y530, luat de la Orange si nu imi merg anumite aplicatii... Dau sa instalez (de exemplu Go Emoji Keyboard), apare 100% si dupa asta imi spune ca aplicatia necesita functii care nu sunt pe dispozitiv. M-am uitat la recenziile aplicatiei pentru modelul acesta si majoritatea spuneau ca le merge? Ce pot sa fac?
Multumes!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam salvarea datelor de pe telefon folosind programul HiSuite de la Huawei, apoi o revenire la setarile din fabrica.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| horiagavin11 explică (pentru OrangeHelper):

Am dat de multe ori factory reset si nu a ajutat sad

| horiagavin11 explică (pentru OrangeHelper):

Si nici nu imi apare aplicatia HiSuite in Google Play. sad