| 1AngryMan a întrebat:

am un iphone 4 gsm blocat pe Germania tmobile stiu sigur ca nu pot sa ii fac unlock pe toate retelele free, nici cu gevey, am inteles ca ar costa 150 ron la un service.ce as vrea sa stiu este cam peste cat timp putem sa il facem acasa free sau daca voi putea face asta

2 răspunsuri:
| vme90 a răspuns:

Free, sigur nu o sa poti.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu vei putea face asta prea curand, si am auzit ca e mai scump de 150 de lei, cel putin la cele blocate pe Franta, Italia...e ceva mai greu, nu stiu, bafta