| Ianache_Leo_1995 a întrebat:

Am un J5 2017 si am intampinat o problema la difuzor.Mai intai nu se auzeau notificarile de la Youtube(doar de la Youtube)apoi mi s-a repornit singur aparand pe ecran sa il resetez.Am putut doar sa il repornesc, dar nu mi.a mai mers deloc.Cand am conectat castile a mers si cand vorbesc la telefon aud ce spun ceilalti. Difuzorul normal nu merge deloc.Stiti de ce?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Problema are 2 "directii" software/hardware. Poti incerca cu un reset total, sau cu o resoftare. Daca nu functioneaza, posibil sa fie difuzorul sau altceva, dar prea putin probabil. Incearca o resetare totala sau o resoftare si vezi ce functioneaza. Du-te si la un service cu el si fa-i o diagnoza.