| Vlad99990 a întrebat:

Am un Lenovo a5000 și de curând am văzut ca a apărut update la android. Îl descarca, intră în modul recovery (sau cum se numește) și când ajunge la jumătate scrie "eroare". După ce îl pornesc îmi apare pe ecran : " eroare memorie flash"
Știe cineva cum să remediez acest lucru, va rooog?
Dau funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai memorie libera pentru a se instala.

| Jipa95 a răspuns:

Mai elibereaza si tu din memoria aia, sterge cateva lucruri de pe acolo cum ar fi muzica sau poze.

| Vlad99990 explică (pentru Jipa95):

Am incercat si nu merge...am 4Gb liberi in telefon si 7Gb liberi pe card si tot da eroare

| Vlad99990 explică:

Pai l-am și resetat și tot la fel imi spune