| anonim_4396 a întrebat:

am un LG E900 si nu stiu cum sa i bag muzica pe el va rog sa imi spune-ti si mie cum sa fac sa bag muzica ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Pai, in cazul in care deti un cablu USB potrivit pentru telefon, il poti conecta la un calculator. Astfel, dupa conectare, tot ce ai de facut este sa iei muzica din calculator si sa o pui intr-un fisier din telefon, pe care mai apoi sa il gasesti cu usurinta.

| anonymous19 a răspuns (pentru Mario1999):

Am USB dar nu imi apare ca s-a conectat usb merge cu el merge sa incarc telu dar nu imi apare nimic pe pc sa i bag muzica

| Mario1999 a răspuns (pentru anonymous19):

Incearca sa intrii in setari si sa iti verifici setarile USB-ului ca sa fie stocare in masa si nu de alt tip.

| anonymous19 a răspuns (pentru Mario1999):

Cum fac asta?