| LRS a întrebat:

Am un LG T385 si vreau sa mi-l conectez la internet la mine acasa deoarece are wi-fi si cum eu am parola la internet adica username si parola trebuie sa introduc security code la telefon, cum la el nu este ca si la calculator nu pot sa scriu username-ul si parola doar security code asa ca pe scurt cum pot sa imi aflu security code?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Introduci in telefon cand te conectezi prin wi-fi, parola, care e scrisa pe spatele routerului. ( o singura data).