| Cristi112 a întrebat:

Am un Nokia asa 311 si mi s-a blocat touchscreen-ul! I-am dat restart de cateva ori, am scos bateria, cartela, cardul si tot nu si-a revenit.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cred ca mobilul tau este virusat si trebuie sa mergi la magazinul de unde l-ai cumparat pentru a putea duce la service! Dar trebuie sa ai la tine:buletinul sau cartea de identitate, bonul fiscal sau factura fiscala de la magazinul de unde l-ai cumparat telefonul, cutia telefonului si certificatul de garantie si apoi sa fiti sigur ca totul se va rezolva.Bafta!

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Du-te cu el la un GSM si o sa te sfatuiasca ei ce sa faci. happy