| Fury a întrebat:

HELP! Mi-am scapat telefonul (nokia 5800 xpress music) in toaleta. L-am demontat, am scos carcasa, cartela, bateria si cardul si l-am uscat cu foehn-ul. Telu e in regula, se deschide dar nu mere sunetul si nici touchscreen-ul. As vrea sa il duc la aia de la nokia sa il repare. Stie cineva care a mai fost in situatia asta daca aia pot face ceva sa il repare si cam cat ar costa si cat dureaza?
Multumesc

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Cred că cel mai bine e să îşi cumperi altul! Costurile sunt foarte mari şi nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai belit-o laughing scuza-ma ca rad dar e amuzant ca l-ai scapat in toaleta... mi-e mi-a scapt si imi scartaie adica daca apas pe el scoate un sunet ciudat, in orice caz daca ai garantie grabeste-te