| lau23 a întrebat:

am un note 3 il am de cand a aparut si acum am observat ca imi raman mereu butoanele touch aprinse din ce motiv care ar fi cauza si ce as putea face am intat in setari si le-am orpit de tot ma enerveaza.Dar ce pot face sa revina la normal astept un raspuns cel mai complex funda!

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Încearcă să-l închizi (power off) și apoi să-l redeschizi. Vezi dacă e la fel.

| lau23 explică (pentru LenoreVoldaren):

Solutia era resetarea la parametri din fabrica a umblat tata prin el si nu stiu pe unde...

1 răspuns: