| bitzuuu a întrebat:

am un Orange hiro si imi face probleme am inteles ca trebuie schimbat taciul stie cineva cat costa

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Garantie nu ai?

| bitzuuu explică (pentru sltlp):

Nu

| sltlp a răspuns (pentru bitzuuu):

Atunci foarte nasol pentru ca piese nu se prea gasesc.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul intr-un Orange Shop impreuna cu factura si garantia pentru a se trimite in service, daca telefonul nu beneficiaza de garantie acesta se va trimite in service pentru constatare si iti va fi oferit pretul reparatiei.

Cu prietenie,
Orange Helper

| FlaviusAPM a răspuns:

Uite asta costa 84 lei
m.gsmnet.ro/touchscreen-uri-telefoane/touchscreen-orange-hiro-original--82641