| poterake19 a întrebat:

am un S10 spart pe fata si a inceput sa imi faca probleme display-ul, nu stiu cat o sa ma mai tina(apar dungi albe in partea de jos din cand in cand) si as vrea sa stiu un GSM, magazin ceva cu preturi mici la inlocuire display(nu sticla).

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ce tara, oras sau comuna?

| sierra1 a răspuns:

Localizare in spațiu?

| cfrtobias a răspuns:

Ar trebui sa zici de unde esti si dupa preturile cred ca aproximativ is la fel si daca ai garantie poate zici acolo si sa trimita inapoi sa repare

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Garantia nu acopera defectele cauzate de spargere sau lovire.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu da totusi daca are garantie ar pierde sau poate oricum pierde si duce de unde a luat

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Daca e spart nu poate decat sa il repare pe banii lui.

| poterake19 explică (pentru cfrtobias):

Mangalia,Constanta nu e o problema sa il trimit oriunde prin tara dar mai ieftin.