| Cornel66 a întrebat:

Salut Tpu.Am un s6 edge si acum cateva zile l-am scapat din greseala pe jos si a sarit pe grestie si pe spate si a aterizat pe fata.Credeti ca a patit ceva? Dau FUNDA cine imi da niste sugesti!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă funcționează nu a pățit nimic. Dacă observi anomalii în funcționarea lui e clar de unde e cauza.Succes

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca tu nu sti daca a patit ceva noi de unde? Daca iti merge bine ca si inainte iar display-ul este la fel de responsiv nu ai de ce sa te ingrijorezi.