| Ardei87 a întrebat:

Am un S6 Edge si de jumatate de ora nu mai imi incarca! Adica am incercat si cu alt incarcator si tot nu merge, am suflat poate avea praf si nimic! Cred ca s-a stricat mufa telefonului, adica nu stiu sigur, ma duc maine la service GSM sa vad ce are. voi ce credeti ca are si cat m-ar ajunge o mufa d-aia pentru telefon?

1 răspuns:
| 4ndr33y a răspuns:

Daca ai stat pe el in timp ce se incarca, sa nici nu te miri. Mufa microUSB 2.0 si operatiile astea sunt in general ieftine, mana de lucru difera. Eu as da maxim 100 lei pentru reparatia asta.