| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Fit si nu l-am rootat, nu l-am modificat, nu i-am facut nimic, si cand dau la Kernel Version imi zice niste numere, iar pe celalalt rand scrie:
root@DELL133 #1 dar cand vreau sa folosesc o aplicatie cu root cica n-am root, si nici SuperUser n-am pe el... Deci am sau nu root?

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Inseamna ca ai root, dar nu l-ai conectat bine, are ceva defect.
Ar trebui sa il inlocuiesti.

| anonim_4396 explică (pentru Darius392):

Dar nu l-am rootat eu. Probabil asta cauzeaza uneori cateva erori la WiFi? Adica uneori cand dau pe Wifi (activare) imi zice eroare.