| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand Prime, telefonul e ok, merge bine, nu are lag, dar are o problema care a inceput sa ma enerveze..cateodata, in ultimul timp cam des..imi iese pur si simplu din ce fac, sa zicem ca-s pe facebook iese pe ecranul de home, intru inapoi, si peste un timp iar iese, si nu se blocheaza sau ceva, dar de ce face asta? cum as putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| Yekaterinberg a răspuns:

Ai un virus, reseteaza-l la specificatiile din fabrica. daca problema persista iti recomand sa il dai la un service (te costa cam 100 de euro devirusarea)

| anonim_4396 explică (pentru Yekaterinberg):

Mi am schimbat telefonul intre timp, multumesc oricum!

1 răspuns: