| anonymus2013 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 si din cand in cand ecranul se aprinde singur. Stiti ce trebuie facut? Du funda daca functioneza

Răspuns Câştigător
| Wiro a răspuns:

Nu este nici o problema! Are eu senzor care il face sa se aprinda cand simte miscare pe langa el. Sau se mai aprinde asa cand este incarcat complet.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Cand se aprinde singur inseamna ca exista trafic de date pe care telefonul il efectueaza. Daca ai setat sa se conecteze la net, sa-ti vina mail-urile atunci el se va aprinde singur de fiecare data cand face solicitari catre serverhappy

| anonymus2013 explică (pentru MeConstantine):

Nu este trafic de date... mereu inchid netul... sa nu consume baterie.

| Alin4uuu a răspuns:

Vezi ca este o aplicatie pe market scrie acolo cauta kill app si nu o sa iti mai faca asta. bafta