| Cumintzel a întrebat:

am un Samsung galaxy s advance si daca vreau sa ma uit la filme de pe telefon subtitrarea nu imi apare daca fac filmu pe tot ecranul full screen cred, imi apare numai daca filmu este facut pe ecran mic. Ce trebuie sa fac sa imi mearga sibtitrarea cand filmul ii pe tot ecranul? Va rog sa ma ajutatu. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Marian2136 a răspuns:

Bs player?
funda

| makki020 a răspuns:

Exista in Google play o aplicatie MX PLaye..asta o sa te ajute.

| Cumintzel explică (pentru makki020):

Da eu nu vreau sa descarc filmele, vreau sa ma uit online la ele.:d

| Cumintzel explică (pentru Marian2136):

Nu,eu vreau sa ma uit la filme online si cand ma uit online daca pun filmul pe ecranul complet nu imi apare subtitrare si cand filmul nu este pe ecranul complet imi apare. ma poti ajuta?puppy dog eyes