| rooby02 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si cand trimit un mesaj cu emoji se transforma in semnul intrebarii. Inainte sa trimit mesaju imi apare " Mesaju poate fi deteriorat. Treceti modul de introducere la automat " Am tot cautat prin setari si nu gasesc. Rog seriozitate

1 răspuns:
| papuciirupti a răspuns:

Pai depinde pe ce telefon se trimite, poate folosesti vreo aplicatie cu tastatura, cam astea ar fi cauzele. poti sa le faci din semne tu si asa intelege si respectivul ce vrei sa spui...
sau sa-si ia si el aplicatia pe care o folosesti si poate merge altfel