| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu...Am un Samsung galaxy s4... când dau cu degetul de sus în jos nu îmi apare panoul de notificare...Am crezut ca e din setări...dar nu...touchscreen-ul funcționează bine...ce e de făcut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-Am facut hard reset și nimic....garanție nu mai am la el....nu știu poate e altceva...

| cosmin76 a răspuns:

Daca ai garantie la el trimite.l in garantie ca ii problema cu softul... incearca sa ii faci un hard reset...

| anonim_4396 explică (pentru cosmin76):

L-am si resoftat dar nimic. faza e, cand il intorc si ma joc daca dau in jos imi apare panoul de notificare..nu stiu ce are.

| Deaconu_Catalin_1992 a răspuns:

S-ar putea sa ai ecranul murdar. Eu cand il am murdar nu imi merge touchscreen-ul. Uneori se apasa automat pe ecran alteori nu mergea cand apasam pe ecran.