| yAdrian a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5. Aseara mi-a cazut in mana straight face A cam sarit putin cromul ala. Ii pot face ceva sa nu se mai vada asa urat? Vreo metoda?
Nu veniti cu idei gen "husa/schimba-i mijlocul".

Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Presupun ca prin "crom" vrei sa zici vopsea ieftina care acopera plasticul ieftin de pe margini nu?
Daca s-a dus nu prea ai ce sa-i faci, pune-i o husa, stiu ca husele in general par ieftine, dar i-ati una de la spigen si o sa te tina si...calitatea e calitate, te poti chiar lauda cu ea :))
http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s5.html

| Dzeko7 a răspuns:

Huuusssaaaa.Nu ai ce face poti doar sa iti iei o husa.

| Dangerfull a răspuns:

Nu prea poti sa-i faci ceva, stiu ca existau acele markere pentru masina care completau vopseaua la zgarieturi, dar nu stiu cat de folositoare sunt si daca au vreun efect. In niciun caz nu cred ca vrei sa-i schimbi marginea ( nu prea am vazut piese separate pentru S5 ), insa folosestete de un bumper pentru o protejare mai buna.