| katakatalin1302 a întrebat:

Am Un Samsung galaxy young duos gt-s6102, as dori sa am o versiune mai noua pentru a ma juca temple run 2, subway surfers.

Am incercat sa ii dau din telefon upgrade-uri dar nu merge imi spune ca nu este nici o actualizare posibila.
As dori sa-mi bag o versiune mai noua care este suportabila si ma pot si juca aceste jocuri astept raspunsuri cat mai repede dau funda

Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreicaia99 a răspuns:

Salut! nu upgrada versiunea de android, deoarece sunt mari sanse ca telefonul sa nu iti mai mearga. Am cativa prieteni care au facut prostia asta si acum au telefonul ca bibelou. Succeshappy

| katakatalin1302 explică (pentru andreicaia99):

Mda am facut-o tocmai acum si l-am stricatbig grin sad daca ai putea sa-mi cauti un android 2.3.6 original funda

| Mihay_Roby_1994 a răspuns:

Daca nu ai versiun originale nu incerca sa il ubgradezi eu am Samsung galaxy mini2 si eu am vrut sa mi-l ubgradez dar nu sunt versiun originale si risti sa iti strici telefonul. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ciprian_Cipri_1999 a răspuns:

Scri pe youtube sau pe google cyanogen mod si cauta tutoriale si te invata sa iti bagi android 4.0

Succes