| Hori98 a întrebat:

Salut TPU
Am un telefon Alcatel OneTouch 991. Cand ma conectez la orice wi-fi si incep sa caut ceva pe net imi apare la notificari mesajul:Accesul restrictionat a fost modificat si din acel moment nu mai am semnal la telefon.Acest lucru tine pana cand ma opresc din browsering.

Cum pot remedia aceasta problema si de ce se intampla asa?
Va multumesc pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Emaaa5728 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon dar nu am patit pana acum, eu cred ca e vina telefonului deoarece nu mi se pare un telefon f bun, am dat-o in bara cu el. mie mi se inchide destul de des straight face
eu zic ca e vina telefonului