| BlackDarkAngel a întrebat:

Am un telefon Huawei care cu cateva luni in urma incepuse sa se blocheze, nu mai functiona corect: din 600 si ceva de melodii imi mai aparea decat una iar cand o porneam se repeta si nu o mai puteam opri decat daca inchideam telefonul (nu daca il blocam, daca il inchideam) si din 917 fotografii din galerie... nu mai ramasese nici macar una. Aplicatiile se blocau, netul nu mai mergea aproape deloc. Si ca sa vezi, ieri nici macar nu se mai deschidea. Dupa nenumarate incercari esuate, am renuntat. Si m-am hotarat sa imi cumpar un iPhone. Intrebarea mea este: iPhone 4S sau iPhone 5? Din cate am citit pe internet iPhone 5 ar avea cam multe defecte, asa este?

Dau funda celui mai bun raspuns iar celorlalte raspunsuri doar VOT! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Da,ai dreptate.Eu te sfatuiesc sa alegi iPhone 4S eventual du-te la un magazin si cere lamuriri despre caracteristicile fiecarui model si vei vedea ca e mai bun 4S.