| iuwfsyddysgfksgyisugkh a întrebat:

am un telefon IDEOS u8150-d cum sa ii pun menageru ca nu am internet si nici wi-fi pot sa il pun de la pc cine ma ajuta ii dau funda

Răspuns Câştigător
| GeorgeCTC a răspuns:

Http://www.apkmania.co/2011/10/android-task-manager-pro-v226.html
Descarca asta pe calculator pe urma conecteaza cablul de date si pune aplicatia in telefon. Daca e necesar dezarhiveazo mai intai in pc si pe urma pune-o pe telefon. O instalezi si o zi buna. Sper ca te-am ajutat >:D