| alpar94 a întrebat:

Am un telefon iHunt Like care l-am stricat din greseala. E stricat carcasa pe fata..si nici nu functionaza touch-ul. E comandat pe eMag. Unde pot sa cumpar carcasa? Sau la eMag repara daca platesc?

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

De obicei reparatiile costa mai mult daca nu stii sa til repari singur dar daca al dai la eMAG te va taxa cel putin 3 milioane cat nu face telefonul.

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Intra pe pagina lor oficiala de la iHunt si vezi daca au pe stoc happy

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Intra pe pagina lor oficiala de la iHunt si vezi daca au pe stoc