| RecKinul a întrebat:

Am un telefon lenova a328 cu Android și am încercat să-l conectez prin cablul usb la un tv cu plasmă pentru a vedea pe ecran mare ceia ce se află în memoria telefonului ( poze, muzică, video, etc) dar nu merge. Am încercat toate setările la conexiune USB dar telefonul doar se încarcă si nu este recunoscut de tv. Există vreun soft care să ajute?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine salveaza pe un stick ce vrei sa vezi de pe telefon pe tv. Este mai simplu.