| Bogdanutzuu a întrebat:

Am un telefon LG KP502 si aveam o problema la el inainte : cand deschideam telefonul mergea touch-ul ca sa bag codul PIN dar cand se deschidea se bloca, nu mai mergea nimic. L-am dus la reparat la un coleg al tatalui meu care se pricepe, mi l-a facut dar am observat ca : cand dau la Meniu > Divertisment > Muzica sau Meniu > Divertisment > Galerie, se incarca dar nu se deschid alea, ce pana mea a facut ala, a putut cumva sa imi stearga fisierele alea? Daca da, atunci imi puteti spune cum fac sa le bag iar?
Si mai am o problema : ca sa dau la muzica trebuie sa dau la Personale > Cardul meu de memorie etc. Si sunt multe fisiere si foldere cu nume de alea : patrate, semne in chineza. Nici de pe telefon, nici de pe PC nu pot sa le sterg sau sa le deschid si ma enerveaza ca sunt primele din lista, trebuie sa dau foarte jos ca sa dau de muzica... Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| RiZeRy a răspuns:

Pai ti-ai activat ceva la telefon si tot iti cere codul pin. Poate fratele tau mai mic sau cineva a activat ceva.

| Bogdanutzuu explică (pentru RiZeRy):

Cred ca NU ai inteles intrebarea...

| RiZeRy a răspuns (pentru Bogdanutzuu):

Tu nu ai inteles raspunsul meu.Da-mi id-ul tau de mes sa te am in lista.