| Eastwood a întrebat:

am un telefon Lg Optimul L5 II. Problema lui e ca merge greu de ex : cand ies din jocuri, cand se incarca pozele. si vreau sa va mai intreb cum pot face sa-mi apare cand imi da cineva mesaj pe fb imediat sa-mi apara. Tot trebuie sa dau actualizarea la vreme ca sa apara si asa. Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Sterge cache si date utilizatorului de la el, pune un task manager mai capabil, si pentru mesaje si notificare de pe facebook, instaleaza PNF de pe google play, e un patch care activeaza primirea de notificari si cand ai ecranul off.