| alexyk96 a întrebat:

am un telefon LG optimus l5 si il folosesc ca modem sa ma conectez la internet pe pc.Problema este ca bateria mi se incarca incontinu si as vrea sa stiu daca pot sa scot aceasta varianta sa nu se mai incarce de la pc.raspunsuri ori un link tutorial ceva am nevoie urgent.Multa bafta si noroc la toata lumea.

1 răspuns:
| DJMryo a răspuns:

Buna stiu f bine despre c e vorba pentru ca si eu am facut la fel. Iti recomand sa iti iei net de la upc sau romtelecom ca telefonul e facut ca sa fie modem eu am avut un LG optimus l3 si mi s-a ars o piesa din el si acum e praf nu mai merge si inainte schimbasem si bateria de2 ori ca nu tinea.