| KatalinGaming98 a întrebat:

crying((. Am vrut sa imi pun Android 4.1.2. Am stins telefonul(Samsung Galaxy Gio), am apasat Volume Down+Home+Power. Mi-a aparut un meniu si am selectat Aplly an update from SD card. S-a facut cum trebuie, dar cand imi porneste imi arata 2 ercane se inceput pe care scrie Samsung Galaxy Gio GT-S5660. Si de acolo nu se mai deschide. Ce sa fac? Bine-inteles dau FUNDA! URGENT!

6 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Du-te la magazinul la care l-ai luat.
Vanzatorii vor stii ce sa faci, doar sunt specialisti.
happy

| KatalinGaming98 explică (pentru LollypopMe):

L-am comandat de pe EDigital si a expirat garantia...

| LollypopMe a răspuns (pentru KatalinGaming98):

Nu sa il schimbi.
Ii intrebi ce trebuie sa faci. happy

| KatalinGaming98 explică (pentru LollypopMe):

Magazinul este in Ungaria...

| LollypopMe a răspuns (pentru KatalinGaming98):

Dar poti sa te duci si la magazinul Cosmote sau Vodafone.
Intreaba acolo

| vladuss09 a răspuns (pentru KatalinGaming98):

Salut. Si eu am aceeasi problema imi apare Samsuns se face ecranul alb trepat si in 3 sunde se restarteaza. Tu l-ai mai reperat? Ce i-ai facut?