| VladGH a întrebat:

am vrut sa scot parola de protectie de la un SAMSUNG GT-S7070 si am urmat niste sfaturi apoi ori eu am gresit ori am fost sfatuit gresit, dar acum cind pornesc telefonul apare pe tot ecranul doar culoarea albastra inchisa aproape ca negrul. Ce pot sa-i mai fac ca telefonul e aproape nou, sa-l arunc sau pot sa-i mai fac ceva? FUNDA daca ma ajutati sa-mi fac telefonul...

6 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Incearca nu condu care ti la dat danyshatAT si daca nu du-te cu el la un service

| danyshatAT a răspuns:

*#7780# uite codul de resetare happy Numai Bine

| VladGH explică (pentru danyshatAT):

Prietene unde sa pun codul asta daca nu-mi apare nimic pe ecran la telefon, cum am scris ca cind il pornesc ecranul se face albastru inchis si nimic altceva

| marius007 a răspuns:

In cel mai rau caz dul la un gsm-reparati telefoane. singur nu il faci. acolo e de lucru.

| VladGH explică (pentru marius007):

Acum chiar ca nu stiu ce sa-i fac de nevoie o sa-l duk, daca o sa-i poata face ceva si ei...happy si inca ca sunt in Italia

| marius007 a răspuns (pentru VladGH):

Mai MUlt ca sigur o sa-l faca. iti zic eu. sa nu crezi ca ia surubelnita si se apuca de el. ii baga o mufa in el si au ei cv si ti-l; face... asa am patit si eu.