| andreimare33 a întrebat:

As dori sa ii intreb pe utilizatorii de Samsung Galasy s3, cat va tine bateria in mod obisnuit? Bateria mea e putin umflata iar telefonul se descarca putin cam prea repede, ce as putea sa fac? Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Hei! Si eu am avut fix aceeasi problema, doar ca bateria imi era foarte umflata ( de abia mai statea carcasa inchisa ) si telefonul se descarca extreem de rapid ( 15 minute pe telefon de la 100% la 30% ). Am fost la un service si am luat alta baterie ( a costat 70 de lei ), iar acum dupa 3 luni nu am nicio problema. Succes happy

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, bateria este DEFECTĂ şi trebuie să cumperi una NOUĂ sad

Toate cele bune!

| FlorinCmb a răspuns:

Am avut si eu problema asta. baga in frigider bateria 30min sau mai putin fara gluma. Sau daca nu merge cumpara alta poti sa gasesti la vodafone.bafta