| AdyTzzu11 a întrebat:

Salut "TPU"! As dori sa-mi cumpar un telefon, dar nu sunt hotarat! Dati.mi si mie un sfat / o idee care e mai bun intre Samsung Galaxy s3 / Iphone 4s / Sony Ericsson Xperia (s)?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Samsung Galaxy s3 e cea mai buna varianta (din foarte multe motive)! Poate ca iPhone 4s e foarte tare, dar i se descarca bateria in cateva ore daca-l folosesti mult!

10 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Si eu tot S3 iti recomand pentru ca il depaseste pe 4S la performante si este mult mai ieftin. Daca vrei nou il poti cumpara de aici : http://bit.ly/W3Cfbh iar daca nu esti multumit de el poti sa il returnezi in 30 de zile fara obligatii (numai sa ai gria de el in acest termen). Tot pe acest site poti vedea parerile celor care l-au mai cumparat.

| Anon352 a răspuns:

Sony Ericsson in niciun caz! Samsung Galaxy s3 si iphone 4 sunt cam la fel de bune diferenta e de cat tine bateria. eu zic Samsung Galaxy s3

| samysamy a răspuns:

Este o prostie (in privinta bateriei)...nici la galaxy S3 nu tine bateria mai mult de 7 ore (daca-l manuiesti continuu) nici la Ipohone. Galaxy S3 este super bun dar pe acei bani iti mai iei un lapop nu merit sa dai atatia bani pe el big grin Eu iti recomand cu toata caldura S2 ul il gasesti nou in magazine pana in 140-150 roni si are o performanta super.

| BelleStar a răspuns:

Nu mai sta pe ganduri. Samsung galaxy s3 fara discutii.

| AdyTzzu11 explică (pentru BelleStar):

Mersi. merg pe ideea ta dar mai astept cateva raspunsuri!

| BelleStar a răspuns:

S3 are totul mai bun decat 4s. baterie, conectivitate, ecran, viteza etc.

| Anuzzyka2000 a răspuns:

La Samsung galaxy S3 se incarca bateria de la nu stiu ce, 4s e naspa, e prea sofisticat si xperia e naspa, mie nu imi place, deci s3 e cel mai bun