| Alex9595 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti ce telefon in jur de 12-16 milioane bun pentru Gaming stiti. Eu ma gandeam la Samsung Galaxy S2 plus / S2 normal si la Lg Optimus 4x HD. Ce alte sugeti aveti? De preferabil sa il pot cumpara de la EMAG. Multumesc. Cat mai mai repede daca se poate big grin

Răspuns Câştigător
| coolboycatalin31 a răspuns:

Lg optimus 4x Hd

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

4x e mult mai bun fiindca are procesor de 2 ori mai amre ca la s2 si vezi ca aia de la eMAG au preturile umfalate daca vrei un site speciald e telefoane uitate pe telefonultau.eu o sa iti placa mula mai mult au review cu fiecare tel si iti raspund si la toate intrebarile puse

| Sorrynel a răspuns:

Ai aici un top 5 telefoane quad-core http://www.yoda.ro/mobile/top-5-telefoane-quad-core.html
Eu unul as prefera LG Optimus 4X HD pentru ca are un procesor foarte bun de 1, 5 si rezista si baterie destul si are si un pret care se incadreaza in suma ta ( http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-optimus-4x-hd-p880-34931906 ). Sper ca te-am ajutat!

| JUST44FUN a răspuns:

O iti zic de Acer s500 costa 200€ la liber, andoit, touchscreen, are camera de 8mp si merge foarte bine

| CharlesCharmichael a răspuns:

HTC one sv
Sony xperia s
s2 plus.

recomand xperia happy