| angelx a întrebat:

Salut,am si eu o dilema laughing) Deci eu am acum un LG optimus l9 care este in service pentru ca mi-a cazut(de 2 ori) si as cam vrea sa-l schimb pentru ca nu este un telefon bun si nu stiu cu ce... Eu m-am gandit la : iphone 4s (am gasit pe mercador la 11 milioane si este si sigilat,nou, etc) si Samsung galaxy s3 (il iau din eMag, tot nou) Mie imi place muult interfata de la iphone da' mi se pare cam micut...cine are iphone 4s sa imi spuna si mie cum se simte in mana.Iar s3-ul este mai mare si m-am obisnuit cu ecrane mai mari deci daca ati avut/aveti iphone 4s sa imi spuneti si mie daca s-ar merita sa mi-l iau. Mersi. Apropo dau FUNDOOOI laughing))

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai ajuns la concluzia ca nu este bun pentru ca l-ai scapat jos? Telefonul este bun dar nu sa-l folosesti pe post de minge. Daca vrei ecran mare ia-ti tableta.

| angelx explică (pentru darrio2007):

Nu am ajuns la concluzia asta...da' am ajuns la concluzia ca tel. asta are un lag suprem laughing si daca il tin in buzunar fara husa, si se atinge de o moneda de 50 de bani ii se sparge ecranu' ...mdaa decii.

| darrio2007 a răspuns (pentru angelx):

Nici chiar asa.Doar nu are ecranul ca o coaja de ou.

| angelx explică:

Sau daca mi-as lua iphone 5 second-hand pana in 14 milioane? laughing