| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

as vrea sa-mi achizitionez un Huawei p40 lite, insa vreau sa vad niste pareri despre el. Am inteles ca nu are servicii google play, de pe magazinul lor pot descarca whatsapp, Instagram, Facebook mesenger, snapchat etc? As vrea niste pareri, ce fel de google are?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu are nici un fel de google. Doar motorul de cautare din browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au introdus propriul lor magazin de aplicații. Se numește App Gallery. Aici îți arată cum să descarci aplicațile dorite :-> https://youtu.be/8XCuuPEeYA4