| vLaDz a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy Mega 6.3 I9205, dar am vazut ca exista si modelul I9200 care este mai scump cu 300lei, si singura diferenta care am observat-o este ca I9205 are 4G, de ce este diferenta asta de pret?

3 răspunsuri:
| Purușniuc_Sebastian_1995 a răspuns:

Nu m-am interesat de telefoanele Samsung in ultima vreme, dar daca spui ca singura diferenta este acel "4G" atunci acesta este motivul si te sfatuiesc sa achizitionezi telefonul cu 4G,(viteza mai mare la internet pe langa altele)

| vLaDz explică (pentru Purușniuc_Sebastian_1995):

Da,dar ceea ce nu inteleg eu este ca modelul cu 4G este mai ieftin!

| Purușniuc_Sebastian_1995 a răspuns:

Asta te doare pe tine?laughing probabil au mai multe telefoane pe stoc cu 4g decat celelalte si s.au vandut mai greu si cu o reducere de pret a dat un impuls vanzarii